SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ebru Yaşar’ın evinde toplanıyorlar

Fenerbahçe Futbol Takımı teknik direktörlüğü görevinden istifa eden ve özel hayatı tartışma konusu olan Ersun Yanal, fasıl tutkunu çıktı.

Güncellenme: 10:09, 16/08/2014
Ebru Yaşar’ın evinde toplanıyorlar

Yanal, sık sık yakın dostu şarkıcı Ebru Yaşar'ın evinde düzenlenen fasıllara katılıyor. Son günlerin en çok konuşulan ismi eski  Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, fasılcı çıktı.  Habertürk’te yer alan habere göre, Yanal'ın  fasıl eğlencesine çok düşkün olduğu ve yakın dostu şarkıcı Ebru Yaşar'ın evinde düzenlediği  fasıl gecelerinde yerini aldığı öğrenildi.

Yanal'ı kız arkadaşıyla tanıştıran Yaşar, ünlü teknik direktörün başına gelenler nedeniyle de üzgün. Yaşar, yakın çevresine, “Ersun çok beyefendi biri. İddia edildiği gibi işle özel hayatını karıştıran biri değil” yorumunu yapıyor. Yanal,  fasıl gecelerine bu yaz tatilinde birlikte görüntülendiği meçhul kız arkadaşıyla katılıyor.

YANAL’IN TEKNE KAÇAMAĞI

Ersun Yanal, bu yaz aralarında Ebru Yaşar’ın da olduğu 3’ü kadın 3 arkadaşıyla teknesinde görüntülenmişti. Yanal, adını eşi Şenay Hanım’dan esinlenerek Happy Moon koyduğu teknesini Gümüşlük açıklarına demirlemişti.

 

 

Yayınlanma Tarihi:10:07,