SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başarılıtay şanslı

Bu pist ve mesafede birbirinden güzel yarışlar yapan Başarırılıtay, bu koşu için gerçekleşmiş olduğu hazırlıklarında göz doldurdu. Safkan müsait rakipleri yanında birinciliğin en kuvvetli adayıdır.

Güncellenme: 11:51, 16/08/2014
Başarılıtay şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Hazırlıklarında tam not alan KAREEM, CANYAKAR ve İBRAHİM BEY öne çıkan ilk isimlerdir. FALEZ idmanlarında çok iyi göründü. LUCKY MOMENT'a dikkat.

2.AYAK: Uzun çimde çok iyi performans sergileyen BAŞARILITAY, dişine göre rakipleriyle birlikte piste çıkıyor. Hazırlıklarında da son derece iyi görünen safkanın kazanmaya yakın.

3.AYAK: Formunu sürdüren CASH AKÇE ve kumun başarılı isimlerinden, hazır kıta LAST EXIT küçük kuponlar için yeterli görünüyor. KING DROK geniş kuponlarda bulunmalı. 4.AYAK: ANTANDROS fit durumda. Sergiledikleri yarışlarıyla göz dolduran AYLARA ve MOLU BEYİ hata affetmez. Sıkletine rağmen MÜŞFİK HOCA göz ardı edilmemeli.

5.AYAK: Aynı pist ve mesafede kazandığı son yarışı ardından formunu koruyan IŞILILGAZ ilk atım. Yine aynı koşuda yarışı 3'üncü bitiren ve bugün daha hazır görünen TUMBUL ANZELHA sert rakibidir. KOŞANGÜZEL'e dikkat.

6.AYAK: Titiz çalışmaları bulunan BRACCIOFERRO ve SEAWIND öncelikli isimler. TILIA FOR çok iyi durumda. İLKERHAN, EL MIRADOR, GREAT ROSE, MEDOC ve NANİ NANİ daha sonra düşünülmeli. Bol şanslar.

ALTILIM: (3-5-2-1-8) (2) (2-9-8) (6-9-7-4) (2-3-9) (4-1-2-7-3-6-10-11)