SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilinen kalitesiyle Demirdöven banko

Yatkın olduğu pist ve mesafede start alan Demirdöven, kusursuz formunu eksiksiz bir şekilde devam ettiriyor. Şampiyonun müsait grupta birinciliklerine bir yenisini daha eklemesini bekliyorum.

Güncellenme: 12:01, 15/08/2014
Bilinen kalitesiyle Demirdöven banko

Er­dem ER­GÜ­DEN

1.AYAK: Çalışmalarında pırıl pırıl görünen CASH OUT yarışın önde gelen ismidir. En yakın rakibinin TAMGA olmasını bekliyorum. DUKE OF YORK, VULCANUS ve DRACARYS daha sonra düşünülmeli.

2.AYAK: Hazır kıta ÇALIK başta düşünülmeli. BATUKAN ve BAYHAN, uzun zamandır start almamalarına rağmen iddialı isimler. ZEMBELEK, ŞAHDEMİR ve TAYBARS'a üçlüsüne dikkat.

3.AYAK: Düzenli idmanları bulunan SANZATU favorim. Formunu daha da geliştiren KALİMDOR en ufak hata affetmez. CİHANIM ve MAXIMUS DREAM iyi durumlarıyla daha sonra düşünülmeli.

4.AYAK: Start aldığı bu rakiplerinden bir adım daha önde görünen DEMİRDÖVEN'in, üstün formu ve bilinen gücüyle, sevdiği pist ve mesafede birincilik serisini sürdürmesini bekliyorum.

5.AYAK: Form durumları çok iyi ve birbirine hayli yakın olan ŞAHİN TEPESİ, MENGÜBERT, FAUSTINO, NİLDA ve TASASIZ isimli safkanlar kuponlara birlikte işaretlenmeli.

6.AYAK: Sergilediği yarış-larıyla göz dolduran BERATEREN, hazırlıklarında da çok iyi göründü. AL NERİ yaklaşık 5 aydır koşmamasına rağmen çok iyi durumda. İyi hazırlanan KECHICHE de kollanmalı. Bol şanslar.

TAHMİN

3-6-5-7-4 1-9-10-6-5-3 6-3-2-4 6 3-2-4-5-7 1-3-6