SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Uçan Şahin çok şanslı

Urfa ve Elazığ’dan sonra Adana kumunda da başarılı bir yarış çıkaran UÇAN ŞAHİN Adana’da yaptığı sprintinde de mükemmel göründü. Formda safkan zor geçilir.

Güncellenme: 11:34, 14/08/2014
Uçan Şahin çok şanslı

Gürdal SÜMER

1.AYAK: INSTRUCTION bulduğu mükemmel form durumu ile koşunun önde gelen safkanı. KING JENYA sabahları idmanda iyi görünüyor. Son yarışını 1700 metre çimde kazanan KARAK bir diğer şanslı safkan.

2.AYAK: SPEED RUNNER uygun grupta önde gelen isim. EPOCA bu yarışa iyi hazırlandı. Çok boş kilo ile koşacak olan ÇERKEZ ŞEFİKA koşunun tatlı sürprizini yapabilir.

3.AYAK: Urfa ve Elazığ'dan sonra Adana kumunda da başarılı bir yarış çıkaran UÇAN ŞAHİN Adana'da yaptığı sprintinde de mükemmel göründü. Formda safkan zor geçilir.

4.AYAK: Adana'da çim ve kum pistlerde çok iyi koşuları ile göz dolduran ALL STAR ilk şanslı tay. Bu tay hatalı koşarsa, KÜÇÜK RIVER, OLIMPIC BOY ve SEBOŞ devreye girer.

5.AYAK: JUST BLEU son yarışında ikinci kalırken ışık verdi. ÇELEBİ MAHMUT ağır kilosuna rağmen iyi hazırlıkları ile düşünülmeli. SILVERRAY ve BANDIERO sağlam kartlara yazılmalı.

6.AYAK: ÇELİKSOY ve DİLŞARBEYİ eşit şansta. SIRKALE, HAKANSOYLU ve KURUCAŞİLE diğer şanslılar.

Bol şanslar…

TAHMİN

3-1-5 1-6-7 3 1-3-5-8 7-1-2-3 1-7-9-2-5

Yayınlanma Tarihi:11:32,