SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: Altılı ganyanın ilk ayağı jokey yamaklarına özgü olduğu için sürpriz bir sonuç çıkabilir diyor ve hepsini işaretleyip rahat bir başlangıç yapıyorum.

2.AYAK: İstikrarlı koşan BABA SAÇAN bugün başarılı pilotuyla hedefi vurabilir. KLASCAN öncelikli rakibi olur. ULUDAĞBEYİ, BERRAKSU, FUNDAHANIM, ARBEDAS ve BİZİMOĞLAN sağlam kuponlarda bulunması gereken diğer safkanlardır.

3.AYAK: Uzun bir süre dinlendirildikten sonra koştuğu koşuda tatminkar bir ikincilik yapan MANSOOR geliştirdiği formuyla tabelanın üstünde yer bulabilir.

4.AYAK: Tam bir taktik savaşı şeklinde geçmesini beklediğim bu koşuda bence tüm safkanların birincilik şansları birbirine yakın. Onun için hepsi yazmakta fayda var.

5.AYAK: Sessiz ve derinden hazırlanan ÖZTUNÇ tatlı bir sürprize imza atmaya çalışacak. ESKİŞEHİRLİ bu koşuyu hedef yaptı. KIRMANŞAH ve CİHANEFE ise sahada konuşulan diğer isimler.

6.AYAK: İlk koşusunda bu pist ve mesafede başarılı bir ikincilik elde eden PARSBEY bugün birinciliğe terfi etmeye kararlı haberiniz olsun. Bol şanslar.

HEPSİ

2-8-10-13-14-1-4 3 HEPSİ 2-8-3-4 9