SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mansoor ve Parsbey

Mansoor ve Parsbey

Üçüncü ayakta zor bir koşu var ama ben biraz riske girip Mansoor’u tek yazacağım. Son ayakta da Parsbey tek.

Rasim EPLİ

1.AYAK: Altılı ganyanın ilk ayağı jokey yamaklarına özgü olduğu için sürpriz bir sonuç çıkabilir diyor ve hepsini işaretleyip rahat bir başlangıç yapıyorum.

2.AYAK: İstikrarlı koşan BABA SAÇAN bugün başarılı pilotuyla hedefi vurabilir. KLASCAN öncelikli rakibi olur. ULUDAĞBEYİ, BERRAKSU, FUNDAHANIM, ARBEDAS ve BİZİMOĞLAN sağlam kuponlarda bulunması gereken diğer safkanlardır.

3.AYAK: Uzun bir süre dinlendirildikten sonra koştuğu koşuda tatminkar bir ikincilik yapan MANSOOR geliştirdiği formuyla tabelanın üstünde yer bulabilir.

4.AYAK: Tam bir taktik savaşı şeklinde geçmesini beklediğim bu koşuda bence tüm safkanların birincilik şansları birbirine yakın. Onun için hepsi yazmakta fayda var.

5.AYAK: Sessiz ve derinden hazırlanan ÖZTUNÇ tatlı bir sürprize imza atmaya çalışacak. ESKİŞEHİRLİ bu koşuyu hedef yaptı. KIRMANŞAH ve CİHANEFE ise sahada konuşulan diğer isimler.

6.AYAK: İlk koşusunda bu pist ve mesafede başarılı bir ikincilik elde eden PARSBEY bugün birinciliğe terfi etmeye kararlı haberiniz olsun. Bol şanslar.

HEPSİ

2-8-10-13-14-1-4 3 HEPSİ 2-8-3-4 9