SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, dün hayatını kaybeden Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba’nın adının yeni yapılan stada verilebileceğini söyledi… Ancak sponsor ile yapılan anlaşmada böyle bir yetki yok. O nedenle Beşiktaş yeni bir yol belirledi: Beşiktaş Kabataş Süleyman Seba Üniversitesi…

Türk futbolu dün akşam saatlerinde efsane başkan Süleyman Seba’dan gelen haberle sarsıldı… Beşiktaş’ın efsane başkanı Süleyman Seba tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

FİKRET ORMAN’IN AÇIKLAMASI

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Süleyman Seba’nın vefatı hakkında D Smart’a yaptığı açıklamada Seba’nın adının yeni stada verilebileceğini söyledi.

İşte Fikret Orman’ın o sözleri: “Vodafone ile konuşacağız. Bu stada Süleyman Seba’nın adını vermek istiyoruz. Yönetim Kurulu’nda da konuşacağız, isteğimiz bu yönde. Süleyman Seba’nın ismi ile yanyana olmak her sponsora katkı sağlar.”

ANLAŞMADA BÖYLE BİR MADDE YOK

Hürriyet’te yer alan habere göre, Beşiktaş ile sponsor Vodafone arasına yapılan anlaşmada siyah beyazlı kulübün ismi değiştirmesi şeklinde bir madde yok. Bu nedenle siyah beyazlı kulüp yeni bir yol geliştirdi. Yapılacak olan Beşiktaş Üniversitesi’nin adı ‘Beşiktaş Kabataş Süleyman Seba Üniversitesi’ olacak.

Yayınlanma Tarihi:13:06,