SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Çok iyi duruma gelen BANA İNAN kazanabilir. MARUF BEY ve LAST DRAGON en sert rakipler olup sürprizi MARA NEHRİ, BURSIBUR ve SILVER BHOES gerçekleştirebilir.

2.AYAK: Son yarışın ölçü almadığım ARBEDAS bu kez oldukça şanslı görünüyor. BABA SAÇAN bana göre en ciddi rakiptir. Bu ikiliyi yeterli bulmayanlar KLASCAN, ULUDAĞBEYİ, BERRAKSU ve FUNDAHANIM'ı değerlendirebilirler.

3.AYAK: İdman pistinde çok iyi görünen MAHMUT BERAT ve MANSOOR arasında geçmesini beklediğim mücadele, büyük bir olasılıkla yarışın birincisini belirleyecektir.

4.AYAK: Her geçen gün daha iyi duruma gelen FIRE MAMBO özlediği birinciliğe uzanabilir. Son haftaların flaş ismi NEIGHBOURG SOLDIER en ciddi rakiptir.

5.AYAK: Kalitesi malum ESKİŞEHİRLİ yarışın en şanslı ismi gözüküyor. Kötü koşması halinde idman pistinde çok iyi görünen KIRMANŞAH ve CİHANEFE devreye girecektir.

6.AYAK: Gördüğü yarışlar sonrası tecrübe kazanan ATAKAN ALEVİ maiden'e veda etmeye en güçlü aday görünüyor. İlk startında güzel bir ikincilik elde edip tüm dikkatleri üzerine çeken PARSBEY en küçük hata affetmez.

TAHMİN

9-10-6-7-3-1 1-2-8-10-13-14 3-2 1-4 8 12-9