SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çok iyi hazırlanan Rebellion tek olur

Daha sert rakipleri yanında start aldığı son iki yarışında çok tatminkar görünen ve bu yarışa özenle hazırlanan Rebellion, sevdiği pist ve mesafeye çıkıyor. Safkanın uygun grupta kazanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 11:17, 14/08/2014
Çok iyi hazırlanan Rebellion tek olur

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Ardı ardına elde ettiği ikincilikleriyle göz dolduran BANA İNAN boş kilosuyla öncelikli isimdir. MARA NEHRİ en ufak hatada devreye girer. Formda FAST TRACK kuponlara işaretlenmeli. KUZEY'e dikkat.

2.AYAK: Sıkı hazırlıklarıyla ARBEDAŞ ilk atım. En sert rakipleri BABA SAÇAN, ULUDAĞBEYİ ve KLASCAN olacaktır. ARZUHAL, BERRAKSU, FUNDAHANIM ve TATLI TAY da kollanmalı.

3.AYAK: Denk güçteki isimlerin bir araya geldiği bu ayak oldukça zor ve sürprize hayli müsait görünüyor. Mümkün olduğunca fazla ata şans tanınmalı. Ben bu ayağın kapatılmasından yanayım.

4.AYAK: Daha sert grupta start aldığı son iki yarışında çok tatminkar görünen REBELLION, etkili formunu aynen devam ettiriyor. Çok iyi hazırlıkları bulunan safkanın, yatkın olduğu pist ve mesafede kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: Pist ayrımı yapmadan başarılı yarışlar çıkaran ESKİŞEHİRLİ, dişine göre olan bu rakiplerini geride bırakmaya çok yakın görünüyor. Hızlandırdığı idmanlarıyla çok iyi duruma gelen ABAKAY ise buranın bombasıdır.

6.AYAK: Son kum yarışı ölçü olmayan CENGAVERİM, bir kat daha artırdığı formuyla ilk atım. Aynı pist ve mesafedeki son yarışını çok beğendiğim PARSBEY hata affetmez. ÖZLÜCE ASLANI'na dikkat.

TAHMİN

9-7-4-8 1-2-10-8-11-13-14-15 HEPSİ 7 8-9 1-9-8