SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: Adana ve Ankara kumlarında iki yarış üst üste 2. kalırken sonlarını çok beğendiğim BANA İNAN süren form durumu ve kilo avantajı ile bu kez kazanır.

2.AYAK: KLASCAN ilk çim yarışında banko oynanırken az farkla ikinci kalmış daha sonra koştuğu kum yarışında ise tabelaya girememişti. Ancak tay yine çimde koşacak ve ilk şansı veriyorum. ARBEDAŞ ve BABA SAÇAN rakip olarak düşündüğüm taylar.

3.AYAK: Sürprize açık bir koşu. MANSOOR, MAHMUTBERAT, GÖLCÜK ASLANI, GÖKNAZKIZI, ATEŞKARTALI ve SERKANAĞA sırası ile kuponlara yazılmalı.

4.AYAK: Uzun mesafeyi seven FIRE MAMBO iyi form durumu ile ilk atım. NEIGHBOUR SOLDIER çim pistte iyi koşular çıkardı. Çim pistte etkili koşuları olan DOĞAN MAHMUT geniş kuponlarda bulunmalı.

5.AYAK: ESKİŞEHİRLİ bulduğu iyi form durumu ile favorim. CİHANEFE çimde ve kumda şahane koşular çıkaran bir safkan. ABAKAY, ÖZFİDAN, KIRMANŞAH ve KARAESER sırası ile yazılmasını önereceğim diğer isimler.

6.AYAK: ATAKAN ALEVİ iyi form durumu ile ilk şansta. PARSBEY ve LASMAR ilk startlarında beğendiğim taylar oldular ve zirveyi zorlarlar.

TAHMİN

9 8-1-2 3-2-7-6-4-10 1-4-6 8-4-9-11-3-5 12-9-5

Yayınlanma Tarihi:11:19,