SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Tüm hakkımız O’na helal olsun…”

Beşiktaş, onursal başkanları Süleyman Seba'nın vefatının ardından resmi sitesinden açıklama yayınlarken, bir de tören düzenleneceğini duyurdu.

Güncellenme: 22:02, 13/08/2014
“Tüm hakkımız O’na helal olsun…”

İşte o duygusal açıklama…

“Beşiktaşımızın tarihine damgasını vuran, hayatının tamamını siyah-beyaz olarak yaşayan, gönlünde ve aklında sadece Beşiktaş olan, her daim yol göstericimiz ve camiamızın birleştirici unsuru olan, Onursal Başkanımız Süleyman Seba’yı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Beşiktaşlı duruşunun en önemli temsilcisi Süleyman Seba, bundan böyle gönüllerimizin bir parçası olarak tüm Beşiktaşlıların içinde yaşayacak… Hatıraları ise asla akıllarımızdan çıkmayacak.

Süleyman Seba’nın adı, her Beşiktaşlı için gurur duyduğu büyük bir değer olarak hem gönüllerimizin hem de tarihimizin sayfalarına altın harflerle yazıldı.

Onursal Başkanımız Süleyman Seba’nın toprağı bol, ruhu şad olsun… Tüm hakkımız kendisine helal olsun…

Süleyma Seba’ya Allah’tan rahmet, tüm Beşiktaş Camiasına, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

Beşiktaş JK”

TÖREN AÇIKLAMASI

Beşiktaş Kulübü, hayata veda eden onursal başkan Süleyman Seba için tören düzenleneceğini açıkladı.

Siyah beyazlı kulübün resmi sitesinden yapılan o açıklama;

Onursal Başkanımız Süleyman Seba için Cuma günü Vodafone Arena’da tören düzenlenecektir.

Vefatı ile tüm camiamızı ve ülkemizi yasa boğan Onursal Başkanımız Süleyman Seba için, 15 Ağustos Cuma günü saat 11.00’da Vodafone Arena’da tören düzenlenecektir.

Efsane başkanın cenazesi, Dolmabahçe Camii’nde Cuma namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Feriköy mezarlığında toprağa verilecektir.

Beşiktaş JK

Yayınlanma Tarihi:21:22,