SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mükemmel formuyla Aykal yine kazanabilir

Sentetik pistte sergilediği birbirinden başarılı yarışlarıyla dikkatleri üzerine çeken ve özellikle 2100 metre mesafedeki son yarışını rakiplerine uzak fark atarak kazanan Aykal, mükemmel formuyla yine çok şanslı.

Güncellenme: 11:07, 13/08/2014
Mükemmel formuyla Aykal yine kazanabilir

Er­dem ER­GÜ­DEN

1.AYAK: Fit durumunu devam ettiren İLGİLGE ve hızlandırdığı idmanlarıyla daha iyi duruma gelen HASAN ABİ yarışın önde gelen isimleridir. Bu ikiliye rakip olarak ARATBABA, BABASEYFİ ve GÖKDOĞAN'ı öneririm.

2.AYAK: Güzel formu ve üstün tecrübesiyle PRINCESS MAHRA birinciliğin en güçlü adayıdır. Sıkı hazırlıkları bulunan BEKMEZ hata affetmez. ROSE HILL ve SHE NAZAR geniş kuponlarda bulunmalı.

3.AYAK: İstikrarlı safkan GECE RÜZGARI ve artan kondisyonuyla dikkat çeken PRINCE OF KARAKOW arasındaki mücadeleye sonlarda BEYAZ BULUT ve DANCO'nun da dahil olmasını bekliyorum.

4.AYAK: Bu pist ve mesafenin başarılı isimlerinden DIVINE RACER ve BALÇİBİN uygun grupta öne çıkan ilk isimlerdir. LAMBOURN kazandığı yarış sonrası çok iyi durumda. PANCAR'a dikkat.

5.AYAK: 2100 metre sentetik pistteki son yarışını uzak farkla kazanan AYKAL, etkili formunu eksiksiz bir şekilde devam ettiriyor. Safkanın klas binicisiyle yine fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

6.AYAK: Yakın güçteki isimlerin bir araya geldiği bu ayakta sizlere önerim; ZENGİNLİ, TAHİRE, MEYDAN, RABİA, GÜZELYÜZ ve TARÇIN'ı sırasıyla değerlendirmenizdir. Bol şanslar.

TAHMİN

2-1-6-3-10 7-1-2-8 5-4-2-3 2-1-7-4 7 6-4-2-3-1-11