SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yanal’dan Galatasaray cevabı

Ersun Yanal ile ilgili ortaya şok bir iddia atıldı. Buna göre tecrübeli hoca F.Bahçe'ye prensipte "Evet" demiş ancak Cimbom ile de dirsek temasını koparmamıştı.

Güncellenme: 10:03, 13/08/2014
Yanal’dan Galatasaray cevabı

Kanarya’da başkan Aziz Yıldırım ve eski teknik direktör Yanal üzerindeki sis perdesi karşılıklı açıklamalarla tamamen aralanırken ortaya atılan yeni iddia bayağı şaşırttı. Fotomaç’ta yer alan habere göre, geçtiğimiz sezon Ersun Yanal’ın sarı- lacivertli ekiple el sıkıştıktan sonra G.Saray CEO’su Lutfi Arıboğan ile de görüşme yaptığı kaydedildi.

İddialara göre Yanal, başkan Aziz Yıldırım ile anlaştıktan sonra izin istedi ve Arıboğan ile masaya oturdu. Arıboğan’ın bu görüşmede “Başkanımız Ünal Aysal yola Fatih Terim ile devam etmeyecek. Sizin çalışma şeklinizi de beğeniyor” dediği belirtildi. Ancak Ersun Yanal’ın cevabı çok daha ilginç.

‘İŞİME KARIŞILMAZ’

Ersun Yanal’ın, Lutfi Arıboğan’a “F.Bahçe’ye Yüksel ağabey (Yüksel Çağlar) yüzünden ‘Evet’ dedim. Ama Galatasaray’ı her zaman çalışılması keyifli bir yer olarak gördüm. En azından işime karışılmaz” cevabı verdiği bildirildi. Galatasaray ile Ersun Yanal’ın yolları ikinci kez kesişmezken ezeli rakiple bu kadar yakın ilişkinin sarı-lacivertli camiada duyulduğu ve hoş karşılanmadığı da ifade edildi.

 

 

Yayınlanma Tarihi:08:52,