SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Denk güçlerin bir araya geldiği altılı ganyanın başlangıç ayağında. Start alan tüm isimlerin kazanma şansı olup, bu ayağı kapatmanızı öneriyorum.

2.AYAK: Hayatının ilk startında sıkıştırılmadan yarış gösterilen ve o günden sonra fit duruma gelen BEKMEZ, etkili binicisi Karataş ile kazanacaktır. Banko.

3.AYAK: Bu yarışa ciddi hazırlıklarla ile girecek olan BEYAZ BULUT ve son yarışları oldukça dikkat çekici olan GECE RÜZGARI altılı kartlarına öncelikle yazılmalıdır. Geniş altılı oynayanlar PRINCE OF KRAKOW, DANCO, AGARTA ve DEKOR yazabilir.

4.AYAK: Selim Kaya ile LAMBOURN ilk atım. Bilinen performansı ile BALÇİBİN en sert rakip görünüyor. Bu ikiliyi yeterli bulmayanlar DIVINE RIVER ve PANCAR ve TAPIT GIRL'ü değerlendirebilir.

5.AYAK: AYKAL sevdiği pistte bu kez de kazanacaktır. Günün ikinci sağlam bankosu olarak altılı kartlarınıza yazabilirsiniz.

6.AYAK: İdman pistinde çok iyi görünen ZENGİNLİ bu kez kazanacak kadar iyi görünüyor. RABİA ve TAHİRE en yakın rakipler olup, bu isimleri yeterli bulmayanlar MEYDAN, DİLRUBA SULTAN, TARÇIN, GÜZELYÜZ ve KIYAMET'i, ihmal etmesin.

HEPSİ

1 2-5-4-3-8-6 7-1-2-4 7 6-3-4-2-5-11-1-7