SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İzmir’de Galatasaray ile oynadıkları maçın ardından sakatlanan oyuncu bugün idmanlara başlasa da çalışmaları tamamlayamadı. Sağ bacak kaslarında aşırı yüklenmeden kaynaklanan bir sakatlıktan muzdarip olan milli futbolcu, bu sabah takımlara çalışmalara katıldı.

Skorer’in haberine göre Arda Turan, duyduğu rahatsızlığı dile getirerek antrenmanı yarıda bıraktı. Gerçekleştirilen testler sonucunda oyuncunun yine aynı bölgedeki bir sıkıntısı bulunduğu tespit edildi. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada oyuncunun sağ bacağında ikinci derece kas sakatlanması tespit edildiği bildirildi.

Bu sezon yaptığı flaş transferlerle kasasından 91.5 milyon euro harcayan Atletico’nun Arda için gelecek tekliflere sıcak baktığıda gelen haberler arasında. Atletico Madrid yönetimi Arda Turan için kendilerine henüz resmi bir teklifin gelmediğini sadece bazı yoklamalar yapıldığını açıkladı. Greizman için 30, Mandzukiç’e 22, Oblak’a 16, Jimenez ve Guermelle’ye ise 10’ar milyon euro harcayan yönetimin Arda’nın alternatifi olacak olan 10 numara için piyasada bütçesine uygun ucuz bir orta saha oyuncusu arayışına gittiği belirtiliyor.

Yayınlanma Tarihi:17:39,