SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Adamın KRALI geliyor

Dünya Kupası’nda oynayan G.Saray’ın 10 numarası çalışmalara başlıyor. Brezilya’da forma giydiği için izinli olan yıldız, Süper Kupa’ya hazırlanacak.

Güncellenme: 10:41, 13/08/2014
Adamın KRALI geliyor

AMK GAZETE

GERİDE bıraktığımız sezon Galatasaray'ın en etkili isimlerinin başında gelen Wesley Sneijder, yorucu periyodun ardından milli takıma katılmıştı. Hollanda ile Dünya Kupası'nda boy gösteren Sneijder, arkadaşları tatil yaparken Brezilya'da maç oynadı. Wesley, takımının turnuvada 3. olmasında da büyük pay sahibiydi.

13 TEMMUZ'DA Dünya Kupası, Almanya'nın şampiyonluğu ile noktalanırken, sonrasında Sneijder tatile çıktı. Teknik heyet tarafından dinlenmesi için ekstra izin verilen 30 yaşındaki futbolcu, 1 aylık tatilin ardından bugün nihayet İstanbul'a ayak basıyor.

Gökhan Saki ile çalıştı

GECE saatlerinde Türkiye'ye geleceği belirtilen Wesley, ertesi gün sağlık kontrolünden geçecek. Sonrasında da Prandelli'nin özel programı dahilinde idmanlara başlayacak. İzinli olduğu süreç boyunca yakın arkadaşı boksör Gökhan Saki ile birlikte çalışan ve form tutan Sneijder'in ilk hedefi ezeli rakip Fenerbahçe.

PRANDELLİ, 25 Ağustos'ta oynanacak olan Süper Kupa finalinde Sneijder'i mutlaka sahada görmek istiyor. Yeni sezonda da 10 numaralı formasıyla takıma hücumda liderlik edecek olan Hollandalı futbolcu, Fenerbahçe'ye karşı Galatasaray'ın yine en büyük kozlarından biri olacak.