SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de bazı yöneticiler Dirk Kuyt’ın yardımcı antrenör olmasını isterken, Aziz Yıldırım bu fikre sıcak bakmadı: “Hayır, Kuyt futbolunu oynayacak”

Sarı-Lacivertliler yeni hoca konusunda İsmail Kartal ve Aykut Kocaman üzerinde yoğunlaşırken, Kuyt'ın kulüpte Başkan Aziz Yıldırım ile bir araya gelmesi çeşitli spekülasyonlara neden oldu.

Hollandalı oyuncunun görüşme için kulübe çağrılması, “Kuyt, İsmail Kartal'ın yardımcısı oluyor” şeklide yorumlandı. Ancak işin aslı çok geçmeden ortaya çıktı.

Habertürk’te yer alan habere göre, bazı yöneticiler Dirk Kuyt'ın İsmail Kartal'ın yardımcısı olması konusunda Başkan Aziz Yıldırım'a görüş bildirdiler.

Ancak Başkan Yıldırım'ın bu teklifi kesin bir dille geri çevirerek, “Hayır olmaz. Kuyt futbolunu oynayacak” dediği öğrenildi.

PEKİ NEDEN GELDİ?

Dirk Kuyt'ın yönetim binasına çağrılmasının nedeni ise çok başkaydı. Başkan Aziz Yıldırım'ın Hollandalı yıldız ile bir görüşme yaparak yeni teknik direktör konusunda fikrini sorduğu ve kendisinden de bu konuda yabancı oyuncularla görüşerek fikirlerini almasını istediği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:10:51,