SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tarık Çamdal aşkı bitmiyor!

Sağ bek arayışı içerisindeki Beşiktaş, Eskişehirspor’un gurbetçi yıldızı Tarık için girişimlerini sürdürüyor. Ömer’i Es-Es’e bedelsiz olarak kiralayan Beşiktaş jest bekliyor.

Güncellenme: 07:52, 12/08/2014
Tarık Çamdal aşkı bitmiyor!

Safa Can KONUKSEVER / AMKSPOR

Beşiktaş’ta sağ bek transferinde rota tekrar Tarık Çamdal'a çevrildi. Spor Toto Süper Lig'deki yabancı kısıtlamasını gözönünde bulunduran siyah-beyazlı yönetim, yerli alternatifler arasında ön plana çıkan Tarık'ı markaja aldı. Galatasaray'la görüşmelerin sonlanmasıyla birlikte Eskişehir'de kalması gündemde olan yıldız futbolcu için Kara Kartallar'ın yeni bir teklif yaptığı belirtildi. Satın alma opsiyonuyla Tarık'ı kiralamak isteyen Beşiktaş'ın önerisi Eskişehirspor tarafından geri çevrilmişti. Takas artı para formülünü gündeme getiren siyah-beyazlılar, bir dönem Eskişehir-spor forması giyen Sezer Öztürk'ü de Anadolu ekibine teklif etti.

JEST BEKLİYOR

Uzun vadeli bir ödeme planıyla Eskişehirspor'un istediği parayı ödemeyi düşünen Beşiktaş cephesi, sezon başlamadan Tarık'ı renklerine bağlamanın hesaplarını yapıyor. Ömer Şişmanoğlu transferinde Eskişehir'e kolaylık sağlayan Başkan Orman, şimdi aynı jesti kırmızı-siyahlılardan bekliyor.