SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Takımımız iyi sinyaller veriyor”

Orduspor Teknik Direktörü Fikret Yılmaz, "Takımımız hem kamp boyunca hem de oynadığı hazırlık maçlarıyla iyi sinyaller veriyor" dedi.

Güncellenme: 13:23, 12/08/2014
“Takımımız iyi sinyaller veriyor”

Fikret Yılmaz,  yaptığı açıklamada, 29 Temmuz’da başladıkları ikinci etap Bolu kampının sonuna yaklaştıklarını belirtti.

Kampın her açıdan verimli geçtiğini vurgulayan Yılmaz, şöyle konuştu:

“Bolu kampımız dolu dolu geçiyor. Özellikle oynadığımız hazırlık maçlarında, takımımızın gelecek açısından iyi olacağını gördük. Takımımız hem kamp boyunca hem de oynadığı hazırlık maçlarıyla iyi sinyaller veriyor. Bizim adımıza her şey normal gidiyor. Takımımızın son durumunu yapacağımız son hazırlık maçlarında göreceğiz. Ondan sonra resim daha netleşmiş olacak.”

Son hazırlık maçlarını 23 Ağustos’ta Samsun’da Samsunspor ile oynayacaklarını anlatan Yılmaz, şunları kaydetti:

“Bu maçta düşündüğümüz 11’i sahaya süreceğiz. O zaman bazı şeyler daha da netleşmiş olacak. Takımdan gidecek oyuncu gözükmüyor ama futbolda her zaman söylediğimiz gibi, her an her şey olabilir. Yeni transfer de olur. Giden oyuncumuz da olur. Transfer sezonu bitmediği sürece bu böyle devam eder.”

Yılmaz, yarın Adanaspor ile oynayacakları hazırlık maçının ardından oyunculara 2-3 günlük bir izin vereceğini, sonrasında ise 17 Ağustos’ta Ordu’da buluşup yeni sezona burada devam edeceklerini sözlerine ekledi.