SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süper formuyla Enyalios banko

İstikrarlı yarışlarıyla beğenilen Enyalios, G2 Mehmet Akif Ersoy Koşusu’nu kazandıktan sonra, Gazi Koşusu’nda elde ettiği son üçüncülüğünde tüm dikkatleri üzerine çekti. Hazır kıta safkan banko.

Güncellenme: 09:17, 12/08/2014
Süper formuyla Enyalios banko

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Hazırlıklarında çok iyi görünen BEŞİRYILDIZ ve KEİTA koşunun önde gelen isimleridir. AKAN NEHİR'den iyi bir yarış bekliyorum. MAVİ MELEK ve IHLARA BEYİ'ne dikkat.

2.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran MANTENUTA ilk atım. ASLAN STAR ve RAZİYE ANA mutlaka kuponlara işaretlenmeli. AÇİNA ve PARTNER SCORE ikilisi geniş kuponlara işaretlenmeli.

3.AYAK: Son yarışı kesinlikle ölçü olmayan KATI SEMİH ve formunu koruyan PALA TUMBUL öne çıkan ilk isimler. Hazır kıta ARYELE ihmale gelmez. TATLIKOTAN ve ŞAFAKVAKTİ ise göz önünde bulundurulmalı.

4.AYAK: Pist ve mesafe ayırmadan mükemmel yarışlar yapan, özelikle 88. Gazi Koşusu'ndaki güçlü sprintiyle elde ettiği son üçüncünde muhteşem görünen ENYALIOS, günün bankosudur.

5.AYAK: Fit durumunu titiz çalışmalarıyla devam ettiren RUBICON yine birinciliklerine bir yenisini daha ekleyebilir. En sert rakibinin YENİSEİ olmasını bekliyorum. ALWAYS PRESIDENT ise burada kollanmalı.

6.AYAK: Form durumlarını beğendiğim ASİRUH, KARSAVUL ATEŞİ, BÜYÜLÜTAY, SAFALIM ve SONGURTAY isimli safkanlar kuponlara birlikte işaretlenmeli. Bol şanslar.

TAHMİN 1-2-3-7-4 9-3-2-8-6 1-4-3-2-7 1 1-5-3 3-4-11-8-6