SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şimdi Podolski zamanı

Arsenal ile Campbell için masaya oturan Galatasaray, Podolski konusunda da nabız yokladı. Başarılı forvetin menajeri Ali Pektaş da temaslar için İstanbul’da...

Güncellenme: 07:47, 12/08/2014
Şimdi Podolski zamanı

AMKSPOR

Burak Yılmaz ve Umut Bulut dışında elinde golcüsü bulunmayan Galatasaray'da forvet transferi artık zorunlu hale geldi. Teknik direktör Cesare Prandelli'nin ilk hedefi Joel Campbell'dı. Ancak bu konuda henüz bir haber yok. İdari menajer Cenk Ergün geçtiğimiz hafta Londra'ya giderken, burada temaslarda bulundu.

Üstelik sadece Campbell için değil Lukas Podolski konusunda da nabız yokladığı öğrenildi. 3 yıl önce Galatasaray'a transferi direkten dönen, ismi borsaya bildirilmesine rağmen son anda çıkan pürüzler sonrası alınamayan yıldız oyuncu, bu kez Aslan olmaya yakın.

KİRALIK OLARAK GELEBİLİR

Almanya Milli Takımı ile Dünya Kupası'nı kaldıran 29 yaşındaki oyuncunun menajeri de Türk. Oyuncunun direkt olarak menajeri olan Ali Pektaş'ın İstanbul'da bulunduğu bildirildi. Bonservisi 10 milyon euro civarında olan Podolski'nin kiralık olarak kadroya katılması gündemde.

Köln’den pek çok Türk arkadaşı olan Podolski, Brezilya'daki kupanın ardından tatilinin bir kısmını Bodrum'da yapmıştı. Türkiye'yi çok seven Podolski'nin kulübü ikna edilmesi durumunda sarı-kırmızılı formayı giyebileceği öğrenildi