SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erzurum’un Palandöken ilçesindeki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde yeni sezon hazırlıkları kapsamında sabah son antrenmanını yapan PTT 1. Lig ekibi Samsunspor, kamp çalışmalarını tamamladı.

İkinci etap kamp çalışmaları kapsamında 29 Temmuz’da kente gelen Samsunspor, teknik direktör Erhan Altın yönetiminde 14 günlük bir kamp döneminin ardından öğle saatlerinde kentten ayrıldı. Takımın yeni sezon hazırlıklarını Samsun’da sürdüreceği belirtildi.

Teknik direktör Altın, yaptığı açıklamada, muhteşem bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi.

Çalışmalarını iki etap halinde gerçekleştirdiklerini ifade eden Altın, şunları kaydetti:

“İki etap çalışma yaptık burada. Birinci etapta güç ve tempo çalışmalarımızı yaptık. Çok verimli oldu, her şey muhteşemdi. Çalışma imkanlarımız, konakladığımız tesisin sağlıklı olması bizim açımızdan çok iyiydi. Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, büyükşehir belediye başkanına ve tüm ilgililere böylesi sağlıklı bir çalışma ortamı sundukları için teşekkür ediyorum. İkinci etapta ise tamamen taktiksel ve sistem üzerine çalıştık. Hazırlık maçları da yaptık. Hazırlık maçlarında neticeden ziyade futbolcularımıza neler verdik, futbolcularımız bize sahada neler veriyor, ona baktık. Genel olarak baktığımız zaman istediklerimizi sağlıklı bir şekilde aldık.”

Transferler devam edecek

Amaçlarının taraftarlara pozitif bir futbol seyrettirmek ve futbolun bütün güzelliklerini onlara sunmak olduğunu vurgulayan Altın, “Çünkü taraftarıyla bütünleşip, sahada istediğini veren bir takımımız var bizim. Bizim bütün çalışmalarımız bu doğrultudaydı. Yönetimimiz de transferler açısından destekler veriyor. Daha da vermeye devam edecekler. Transferlerimiz de devam edecek” dedi.

Yayınlanma Tarihi:16:34,