SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig takımlarından Balıkesirspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, “Balıkesirspor’un renkli, seyredilebilir ve Türkiye liglerine renk getirebilecek bir takım olduğunu düşünüyorum” dedi.

Ertekin, yaptığı açıklamada, Bolu’da sürdürdükleri kampın takıma olumlu etkisinin olduğunu söyledi.

Transfer konusunda çalışmaların tamamlandığını ifade eden Ertekin, “Şuan itibariyle transfer yapmayı düşünmüyoruz. Bir terslik olursa yönetimle konuşarak gerekli çalışmayı yaparız. Bundan sonra bu kadro ile devam edeceğiz” diye konuştu.

Ertekin, iki hazırlık maçı yapacaklarını belirterek, “Bu maçlardan sonra da lige hazır olarak gireceğiz. Tam olarak hazır değiliz. Üç haftalık bir süre var ve bu süreyi iyi değerlendirmek istiyoruz. Biz ilk maç için gerekli olan tüm çalışmaları yaparak, bu maça tam kapasite hazırlanmaya çalışacağız. Balıkesirspor’un renkli, seyredilebilir ve Türkiye liglerine renk getirebilecek bir takım olduğunu düşünüyorum. İyi maçlar çıkartacağız” ifadesini kullandı.

Kulüp olarak bütçelerine uygun transferler yatıklarını vurgulayan Ertekin, iş yapabilir nitelikteki oyuncuları bulmaya çalıştıklarını kaydetti.