SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tavşanlı Linyitspor Nevşehir’de

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele edecek TKİ Tavşanlı Linyitspor, hazırlıkları kapsamında kamp çalışmalarını Nevşehir'de sürdürecek.

Güncellenme: 14:43, 11/08/2014
Tavşanlı Linyitspor Nevşehir’de

Kırmızı-siyahlılar, son antrenmanını Tunçbilek Arif Peçenek Tesisleri’nde teknik direktör Ali Nail Durmuş gözetiminde yaptıktan sonra Nevşehir’e hareket etti.

Durmuş, takım yola çıkmadan önce yaptığı açıklamada, PTT 1. Lig’den Spor Toto 2. Lig’e düştükten sonra yeni bir oluşum içerisine girdiklerini söyledi.

Öncelikli hedeflerinin yeni oluşumla beraber, en kısa süre içerisinde takımın birbiriyle uyumunu sağlamak olduğunu belirten Durmuş, “Şu an itibariyle yapacağımız hazırlık maçları, bu süreyi en aza indirecektir. Hazırlık kampında 4-5 maç oynayacağız. Bu maçlar, takımın birbiriyle uyumunu, oynamak istediğimiz sistemi kurmamızı ve dolayısıyla hazır hale gelmemizi sağlayacak. Kamp süresince eksikliklerimizi göreceğiz. Bu eksiklikleri gidermek için elimizden gelen çalışmaları yapacağız” diye konuştu.

Linyitspor, 22 Ağustos’ta kamptan döndükten sonra son bir hazırlık maçı daha yaparak, lig hazırlığını tamamlamış olacak.