SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Her şey yolunda’

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un teknik direktörü Erhan Altın, Erzurum kampına ilişkin, "Futbolcular, yönetim herkes memnun. Her şey yolunda ilerledi. İnşallah bunu lige de yansıtırız" dedi.

Güncellenme: 14:27, 11/08/2014
‘Her şey yolunda’

Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak’ı makamında ziyaret eden Altın, kamp için tercih ettikleri Erzurum’a bu dönem ikinci kez geldiklerini söyledi.

Yüksek İrtifa Kamp Merkezinde sunulan imkanlardan memnun kaldıklarını ifade eden Altın, “Böyle güzel bir tesiste çalışma imkanı sağladığınız için size teşekkür ediyorum. Futbolcular, yönetim herkes memnun. Her şey yolunda ilerledi. İnşallah bunu lige de yansıtırız. Ben bir teknik adam olarak bundan çok memnunum. Futbolcularımız ilk defa uzun süreli kamptan sıkılmadılar. Şehri de gezdiler ve halk bize çok sıcak davrandı. Onlara da çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak da bu dönem Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig takımlarını kentte ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Altıparmak, Palandöken ilçesindeki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’ni basına ve kamuoyuna anlattıklarında ne kadar başarılı olacaklarını merak ettiklerini söyledi.

Bu dönem merkeze 20 takımın geldiğini, 15’ini de yer yokluğundan kabul edemediklerini ifade eden Altıparmak, “Seneye o tesis bittiği zaman, çok güzel bir tesis o zaman 50 takımı rahatlıkla kabul ederiz. Erzurum’da böyle bir boşluk vardı. Güzel imkanları otelleri, tesisleri var ama bunu ortaya koymak gerekiyor. Erzurum’da bir cevher var biz de bunu ortaya koyalım istedik. Ağız ve söz birliğiyle hareket birliğini sağlamamız bunu getirdi. Her bir Erzurum’lunun iyi davranışı her gelen insan için ayrı bir davetiyedir. Gittikleri her yerde turizm elçisi gibi bizi tanıtırlar” dedi.

Altın daha sonra Altıparmak’a üzerinde adının yazılı olduğu takımın formasını armağan etti.