SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’ye sürpriz yardımcı!

Teknik direktörlüğe atanması beklenen İsmail Kartal dün başkan Yıldırım ile görüşürken, Dirk Kuyt da kulübe çağrıldı. Yönetim, Hollandalıyı Kartal’ın saha içindeki yardımcısı olarak görüyor.

Güncellenme: 19:31, 11/08/2014
Fenerbahçe’ye sürpriz yardımcı!

F.Bahçe'de teknik direktörlük görevine getirilmesi beklenen  İsmail Kartal ile birlikte sürpriz bir isim daha dün kulübe çağrıldı: Dirk Kuyt…

İsmail Kartal'ı göreve başlatmak isteyen Fenerbahçe yönetimi, Dirk Kuyt'ı ise onun saha içindeki en büyük yardımcılarından biri olarak görüyor. Kuyt'ın takım içindeki rolünü bilen sarı lacivertliler, Hollandalı yıldızdan da İsmail Kartal'a her boyutta destek vermesini istiyor..

YILDIRIM YETİŞEMEDİ

Hürriyet’in haberine göre; İsmail Kartal ve Kuyt ile dün öğleden sonra yapılması planlanan görüşmeye başkan Aziz Yıldırım ve genel sekreter Mahmut Uslu yetişemedi. Kartal da 18.30'da antrenman olduğu için Samandıra'ya gitti. Başkan Yıldırım, İsmail Kartal ve Kuyt ile antrenman sonrası bir araya geldi. Bu görüşmede Kartal'a yetkileri bildirilirken, resmi açıklamanın kısa süre içerisinde yapılması bekleniyor.