SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilinen gücüyle Blaze to win

Türk yarışçılığının derbisi Gazi Koşusu’nu mükemmel bir şekilde kazanan Blaze To Win, 1.5 ay dinlendirilen sonra bugün tekrar Veliefendi pistine adım atıyor. Şampiyon, yine kazanmaya yakın.

Güncellenme: 09:25, 11/08/2014
Bilinen gücüyle Blaze to win

Erdem ERGÜNDEN

1.AYAK: Üstün formlarıyla start aldıkları bu rakiplerinden bir adımöne çıkan BİCİ BİCİ ve TÜRÜTCAN ikilisi arasındakimücadelenin yarışın galibini belirlemesini bekliyorum.

2.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran GÖZDAĞI, yeterli pişkinliğiyle ilk atım. Artan kondisyonuyla dikkat çeken COPERNICUS ihmale gelmez. VELOCITY ve ARPAMEYDANI iyi durumlarıyla kuponlara işaretlenmeli.

3.AYAK: 88. Gazi Koşusu'nun galibi şampiyon safkan BLAZE TO WIN, kusursuz formunu koruyor. Bu rakiplerinden daha iyi durumda olan safkan sevdiği pist ve mesafede yine birinciliğe oldukça yakın görünüyor.

4.AYAK: Kondisyonları çok iyi ve birbirine hayli yakın görünen SKY HERO, BERKARAR, SANTINO ve KEJO BABA arasındaki mücadelede en az hata ismin fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

5.AYAK: ŞAHDEMİR ve BAŞEFENDİ öncelikli isimler. ALARAP çok iyi durumda ve ihmale gelmez. YARIŞALAN, CAPPADOCIA, DOĞU KIZI ve NAZARAT daha sonra düşünülmeli.

6.AYAK: Zor bir koşu. Karataş'lıMARACA ve istikrarlı TRIBECA ilk atlarım. KARAADİL, BALASAGUN ve KASPAR mutlaka yazılmalı. AKALIN, QUEEN EYECELL, MIA AMOR ve LEMON TREE'ye dikkat. Bol şanslar.

TAHMİN 1-6 6-2-11-1 1 6-1-5-4 3-6-1-2-7-8-11 10-7-3-8-4-1-12-11-9