SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Alo Erkan ben Başkan!’

Siyah-beyazlıların patronu telefonla ulaştığı gurbetçi futbolcu Erkan'a, “Beşiktaş forması giymek ister misin?” diye sordu. Erkan, “Kulüpler anlaşırsa olur” yanıtını verdi.

Güncellenme: 07:56, 11/08/2014
‘Alo Erkan ben Başkan!’

Safa Can KONUKSEVER / AMKSPOR

Beşiktaş’ta transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Siyah-beyazlıların başkanı Fikret Orman, kadroya yapılması planlanan takviyelerle bizzat ilgileniyor. Başkan Orman'ın geçtiğimiz günlerde, Eskişehirspor'dan ayrılması gündemde olan Erkan Zengin'i telefonla bizzat aradığı ortaya çıktı. Siyah-beyazlıların patronunun Erkan'a, “Türkiye'de ilk olarak Beşiktaş'a gelmiştin. O dönemde yaşananları çok iyi bilmiyorum. Ancak yeteneklerinin farkındayız. Seni tekrar siyah-beyazlı formayla görmek isteriz. Sen ne düşünüyorsun” diye sorduğu kaydedildi.

30 MAÇTA 5 GOL ATTI

Fikret Orman'ın bu ilgisinden memnun kalan Erkan'ın, “Beşiktaş'ın bende farklı bir yeri vardır. Kulüpler anlaşırsa neden olmasın” yanıtını verdiği kaydedildi. Türkiye'de ilk olarak Beşiktaş'ta top koşturan gurbetçi futbolcu, siyah-beyazlı kulübe Hammarby'den transfer edilmişti. Erkan Zengin'e kısa bir süre önce Trabzonspor da talip olmuştu. İsveç asıllı yıldız geçen sezon 30 lig maçında görev yapmış, 5 gol atarken 4 de asist yapmıştı. TARIK DEFTERİ HENÜZ KAPANMADI

Sağ beke transfer arayışı içerisinde bulunan Beşiktaş'ta Tarık Çamdal defteri de henüz kapanmış değil… Siyah-beyazlıların, Eskişehirspor'dan Tarık Çamdal için de temaslarını sürdürdüğü belirtildi. İki futbolcuyu birden almayı planlayan Kara Kartallar, Tarık Çamdal'ı renklerine bağlamak adına şartları zorluyor.