SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Didier Drogba’dan G.Saray açıklaması

Galatasaray’ın eski yıldızı Didier Drogba, Süper Lig’in çetin geçeceğini söylerken, Cim-Bom’un yine de başarılı olabilecek kapasitede olduğunu ifade etti.

Güncellenme: 10:02, 10/08/2014
Didier Drogba’dan G.Saray açıklaması

Drogba “Umarım Galatasaray şampiyon olur. Açıkçası şampiyonluk mücadelesi bence zor geçecek. Fenerbahçe iyi bir transfer yaptı. Beşiktaş'ın da aynı şekilde iyi transferleri oldu. Ama Galatasaray yine de başarabilir ve şampiyon olabilir. Burak, Selçuk, Melo, Semih gibi iyi oyuncular var. Güçlü bir takım” dedi.

Yıldız futbolcu, Saracoğlu'nda taraftarın gösterdiği tepkiyi olgunlukla karşılayarak, “Sonuç olarak burada tutku var. Bu durum beni etkilemedi. Onlara saygı duyuyorum. Bu durumu problem etmedim. Bu ülkeyi seviyorum. Burada tekrar olmak gerçekten çok güzel bir duygu. İnsanları seviyorum. Burayı asla unutmayacağım. Kendimi evimde gibi hissediyorum” dedi.

‘BENİM YERİMİ ALABİLİRSİN’

Kendisinden sonra sarı-kırmızılıların henüz bu bölgeye transfer yapmadığını hatırlattığımız Drogba, espri yaparak, “Belki sen benim yerimi alabilirsin. Bence şansın var” cevabını verdi.

Milliyet'e konuşan Drogba Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray ile eşleşme ihtimali ile ilgili ise “Öncelikle kurayı beklememiz gerek. Ama açıkçası şu an tek düşündüğüm, sezona iyi ve hazır şekilde girmek. Benim için en önemlisi bu” yorumunu yaptı.

Yayınlanma Tarihi:09:14,