SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın kartalı yeniden doğdu!

Beşiktaş aradığı stoperi buldu! Sakatlıklardan yakasını kurtaran Ersan Gülüm yeni sezon öncesinde siyah-beyazlı savunmanın bel kemiği haline geldi.

Güncellenme: 10:12, 10/08/2014
Beşiktaş’ın kartalı yeniden doğdu!

Savunmaya takviye yapmaya hazırlanan Beşiktaş'ta planları Ersan Gülüm bozdu! Müthiş bir hazırlık kampı geçiren ve çalışkanlığıyla teknik direktör Slaven Bilic'in gözüne girmeyi başaran gurbetçi oyuncu, defanstaki yerini sağlama aldı. Hazırlık karşılaşmaları ve iki Feyenoord maçının ardından Soma turnuvasında da müthiş bir görüntü çizen Ersan, yabancı stoper takviyesini ertelemeyi başardı. Siyah-beyazlı takımda iki kez çapraz bağları kopan, ancak vazgeçmeyen milli futbolcu, önceki akşamki futboluyla adeta ‘yeniden' doğdu. Güzel oyununu Chelsea filelerine bıraktığı bir de golle süsleyen Ersan Gülüm, yeni sezonda savunmada Pedro Franco'nun partneri olacağının sinyallerini verdi.

BILIC’İN YÜZÜ GÜLDÜ

Çalışkanlığıyla dikkat çeken Ersan, ayrıca yerli kontenjanında görev yapması sebebiyle teknik direktör Bilic'in de elini rahatlatıyor. Siyah-beyazlılarda yeni sezonda Franco, Ersan, Sivok ve Atınç dörtlüsünün savunma rotasyonunu oluşturması planlanıyor.