SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, Bolu’da kamp yapan turuncu-beyazlı takımda yoğun antrenman programı teknik direktör Levent Eriş idaresinde devam ediyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Adanaspor’un 20 yaşındaki ön libero oyuncusu Emre Uğur Uruç, Bolu kampında olmanın kendisi için önemli bir şans olduğunu ve bunu değerlendirmek istediğini belirtti.

Teknik direktör Eriş’in altyapıdan gelen oyunculara bakış açısının iyi olduğunu bildiren Uruç: “Hocamız, çalıştığımız ve söyleneni yaptığımız sürece bizlere şans verecek. Geçen yıl en önemli maçlarda bana güvenip sahaya sürdü. Ben de kampta iyi çalışarak görev verilmesi durumunda takımıma faydalı olmak istiyorum. Arkadaşlığın üst seviyede olduğu bir kamp ortamımız var. Bu birlikteliğin lige olumlu yansıyacağına eminim” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, geçen sezonki sakatlığı nükseden Mehmet Sak’ın 10 gün sahalardan uzak kalacağı, kasığındaki ağrıları devam eden Selçuk Şahin’in ise iki gündür takımdan ayrı koşu yaptığı kaydedildi. Ahmet Dereli’nin alt adalesinde yırtık tespit edildiği, Fatih Şen’in ise dizinde aşırı zorlanmadan dolayı ağrı meydana geldiği ve son antrenmanda yer almadığı bildirildi.