SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tumbulzele kazanır

Sergilediği birbirinden muhteşem yarışlarıyla ne denli formda olduğunu gözler önüne seren Tumbulzele, yapmış olduğu hazırlıklarında da göz doldurdu. Müsait rakipleri yanında kazanabilir

Güncellenme: 10:16, 09/08/2014
Tumbulzele kazanır

Er­dem ER­GÜ­DEN

1.AYAK: Titiz çalışmalarıyla CEMCEM ve BAWIKAL yarışın önde gelen isimleridir. Fit durumdaki LAGUARDIA ihmale gelmez. RIGHT OR WRONG'dan iyi bir koşu gelecek. JUNIOR PIANIST'e dikkat.

2.AYAK: Mükemmel bir forma sahip olan ESLEM bu yarışa hedeflendi. Son yarışları ölçü olmayan EMBOAR en sert rakibidir. FINAL TRY, FIRKATEYN, CYRSTAL COVE ve FAST LINE geniş kuponlara işaretlenmeli.

3.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran ve oldukça müsait rakipleriyle birlikte piste çıkan TUMBULZELE'nin, sevdiği pist ve mesafede koşuyu rakiplerinin önünde bitirmesini bekliyorum.

4.AYAK: Süper formuyla bir adım öne çıkan DEDEMŞAH, bilinen kalitesiyle ağır basıyor. Hazırlıklarında ilgi çeken DELTA DART ve formunu bir kat daha artıran OĞLUM BERAT rakipleridir.

5.AYAK: Denk güçteki isimlerin mücadele edeceği bu ayakta ilk şansı LEGA NORD, LADY MITA ve DİLEK ilk atlarım. Formlarını beğendiğim İKİZDENİZ, SELNUR ve OUT OF PASSED daha sonra düşünülmeli.

6.AYAK: Sevdiği piste çıkan GIFTED AKAY en iddialı isimdir. ROYAL SIGNATURE en ufak hatada devreye girer. SELMET ve DANSING RIVER ise göz önünde bulundurulmalı. Bol şanslar.

TAHMİN 2-1-6-7-5 12-2-4-5-10-13 6 2-5-4 5-2-8-1-3-4 7-3-9-12