SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Prandelli ‘Mancini’ önerisini reddetti

Galatasaray'ın İtalyan teknik direktörü, Florya'da yaşayacağı evi tutma görevini bu ay içinde İstanbul'a gelecek 4 yıllık hayat arkadaşı Novela Benini 'ye bıraktı.

Güncellenme: 11:45, 09/08/2014
Prandelli ‘Mancini’ önerisini reddetti

Cesare Prandelli Galatasaray’ı çalıştırırken en büyük desteği sevgilisi Novella Benini’den alacak. Prandelli’nin hayat arkadaşı onun için İstanbul’a gelecek ve İtalyan çift birlikte yaşayacak.

Sabah’ın haberine göre; Sarı-kırmızılı yetkililer, geçici olarak Florya’da tesislerde kalan Prandelli’ye Mancini’nin oturduğu eve taşınmasını teklif etti. Ataköy’deki aylık maliyeti 30 bin Euro’yu bulan, rezidansta oturmayı reddeden Prandelli, tesislere yakın olmak istediğini söyledi.

YARDIMCILARINDAN AYRILMIYOR

Deneyimli teknik adam, 4 yardımcısı ve basın danışmanı Silvia Berti’ye de Florya’da ev tutulmasını istedi. Prandelli’nin sevgilisi Novella Benini’nin ev bulmak için bu ay içinde İstanbul’a geleceği öğrenildi.

Prandelli sezon öncesi yeni takımına sistemini oturtmaya çalıştığı sırada Novella Florya’da birlikte oturacakları evi seçecek ve içini dayayıp döşeyecek. Novella’nın oğlu da İstanbul’da yaşayacak.