SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Halilhodzic o ismi bu yüzden sildi

“Ligi 5. bitirmeye değil şampiyon olmaya geldim. Dediklerimi yapan kalır, yapmayanı barındırmam” diyen Boşnak hoca, herkesin peşinden koştuğu Turgut Doğan’a bile acımadı.

Güncellenme: 09:16, 09/08/2014
Halilhodzic o ismi bu yüzden sildi

Bordo-mavililerin yeni teknik patronu Vahid Halilhodzic, katı disipliniyle yüreklere korku salıyor. Halilhodzic, “Bu takımda iş yok. İstediğim transferler yapılmazsa burada kalmam” demeciyle yönetime bile sert çıkmıştı. Elbette futbolcular da Boşnak hocanın gazabından kurtulamadı. Tecrübeli teknik adam, 7 futbolcuyu gözünü kırpmadan sildi. Bamba, Colman, Celustka, Kadir, Emre ve Barış çok sürpriz olmadı. Ancak kurt hoca, 1.5 ay önce transfer edilen Turgut Doğan Şahin'e bile acımadı.

KULÜBEYE UĞRAMADI VE…

Oysa Turgut, Gaziantepspor'da sergilediği performansla herkesi peşinden koşturuyordu. Trabzonspor onu, İstanbul kulüplerinin elinden kapmıştı. Fakat Köln ile oynanan hazırlık maçında oyundan alınan Turgut'un yedek kulübesine uğramadan öfkeli bir biçimde direkt soyunma odasına gitmesi, Halilhodzic için yeterli oldu. “Ligi 5. bitirmeye değil şampiyon olmaya geldim. Dediklerimi yapan kalır, yapmayanı barındırmam. Naz çekemem” diyen Boşnak hoca, Turgut'u sildi.