SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Alman otomasyon şirketi Becker, Süper Amatör Küme takımlarından Denizspor’a isim sponsoru oldu.

Denizspor ile Becker arasındaki sponsorluk sözleşmesi, Denizspor Başkanı Selçuk Sert, 2. Başkan Sibel Kuş, Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Betül Kayhan ile Becker Türkiye Genel Müdürü Volkan Kebir, Teknik Müdür Berkay Övez arasında imzalandı.

Selçuk Sert, Becker ile yapılan işbirliğinin çok önemli bir adım olduğunu belirterek, “Bizim ilk önceliğimiz her gün daha fazla sayıda gencimize spor yaptırabilmek. Bunun yanı sıra çocuklarımızın iyi birer sporcu olmalarını ve sportif başarıya ulaşmalarını hedefliyoruz. Bu çalışmalarımıza Becker gibi kurumsal, güçlü ve uluslararası bir markanın destek vermesi, bizleri heyecanlandırdı” dedi.

Güzide markaların bir araya gelmesiyle sportif anlamda daha güzel işlerin ortaya çıkacağını kaydeden Sert, Becker şirketi yöneticilerine ve takıma destek veren İzmir Büyükşehir ve Karşıyaka belediyelerine teşekkür etti.

Fikrin amatör bir ruhla büyüyüp geliştiğine dikkati çeken Becker Türkiye Genel Müdürü Volkan Kebir ise şöyle konuştu:

“Her gün önünden geçtiğim sahadaki çocukların sürekli spor yapmaları bizi heyecanlandırdı. Sonra, buradaki disiplini gördüm ve bir Alman firması olarak bu organizasyona destek vermek istedik. Hiçbir beklentimiz yok, sadece çocukların spor yapmalarını istiyoruz. Bu işbirliği sayesinde Becker Denizspor’da fazladan 1 çocuk bile spor yapar ve buradan çıkıp milli takımlara kadar yükselirse büyük mutluluk duyarız. Burada bulunma amacımız sadece sponsorluk değil, bize verilecek her görevi de yerine getirmeye hazırız.”

Yıllarca Denizspor adıyla mücadele eden mavi-beyazlı ekip, 2014-2015 sezonunda Becker Denizspor adıyla anılacak.