SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Geçtiğimiz sezon Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde ki ilk sezonunda ligi 8. sırada tamamlayarak ülkemizi Euro Cup’da temsil etme hakkı kazanan Orduspor Kadın Basketbol Takımımızın elde ettiği bu başarı, şüphesiz hepimiz için büyük gurur kaynağı oldu. Yeni sezonda bu başarıyı daha yukarılara taşımak ve Euro Cup’ta ülkemizi gururla temsil edebilmek için Basketbol Şubemiz çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Bu kapsamda yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde, takımımızın TKBL’ne yükselmesinde ve ilk sezonunda Euro Cup’a katılmasında büyük pay sahibi olan antrenörümüz Alper Durur ile yolumuza devam etme kararı aldık. Kulübümüzle 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Alper Durur hocamız ile her konuda anlaştık ve geçmişe yönelik hiç bir sorunumuz kalmadı. Kendisi 2014-2015 sezonunda Kadın Basketbol Takımımızın başında görevine devam edecek.

Basketbol şubemiz ve hocamız yeni sezon hazırlıkları kapsamında 1 Ağustos’da Ordu’da bir araya gelecek ve 15 Ağustos’a kadar transferi tamamlayacak. Takımız yeni sezonda tüm maçlarını Ordu’da oynayacak ve oyuncularımız artık Ordu’da kalacak. Amacımız 2014-2015 sezonunda TKBL’nde ve Euro Cup’ta başarılı olmak.

Kadın Basketbol takımımızın elde ettiği geçmiş başarıları daha yukarılara taşımak için ekibimizle birlikte elimizden geleni sonuna kadar yapacağız.”

Yayınlanma Tarihi:19:27,