SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Transferi Ünal Aysal yürütüyor

5+3 yabancı kontenjanını göz önünde bulunduran Prandelli, Campbell dışında yurt dışından forvet istemedi. Mevlüt için temaslar yeniden alevlendi. Başkan Aysal, St. Etienne ile bizzat kendisi görüşüyor.

Güncellenme: 07:35, 08/08/2014
Transferi Ünal Aysal yürütüyor

AMKSPOR

Burak Yılmaz dışında elinde kaliteli golcüsü bulunmayan, Drogba'nın yerine yabancı isim almayan Galatasaray'da, Umut Bulut da bugüne kadar beklentilerin altında kaldı. Cesare Prandelli'nin Umut'un performansından memnun olmadığı ve mutlaka bir forvet istediği öğrenildi. Yabancı konusunda tek isteği ise Campbell. Ancak Kosta Rikalı futbolcunun transferi çok zor gözüküyor.

5+3 yabancı kontenjanını göz önünde bulunduran İtalyan hoca, başka yabancı isim istemiyor. Durum böyle olunca tüm yollar Mevlüt'e çıkıyor. Haftalar önce İstanbul'a gelip, Galatasaray Adası'nda yemek yiyen gurbetçi isim, sarı-kırmızılı formayı giymeyi istiyor. Ancak kulübünün transferdeki inatçı tutumu işleri geciktiriyor.

‘TRANSFERİ KONUŞMAM’

Başkan Ünal Aysal, Mevlüt konusunda St. Etienne ile bizzat kendisi görüşüyor. Mevlüt ise dün yaptığı açıklamada, “G.Saray iddiaları hakkında konuşmak istemiyorum. Futbolda bu işleri biliyorsun. Şu an aklım burada” ifadesini kullandı.