SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Siyah-beyazlı kulübü, İsviçre’nin Nyon kentindeki UEFA Genel Merkezi’nde gerçekleşen kura töreninde temsil eden Torunoğulları, “Bu turnuvalarda en deneyimli takımlardan birini çektik. Sonuçta Şampiyonlar Ligi’ne gitmek istiyorsak bu tür takımlarla mücade edip bunları yenmemiz gerekiyor. İnşallah futbol şansı yanımızda olur güzel bir sonuç alırız. Ay sonundaki grup çekimlerine inşallah biz katılırız” ifadelerini kullandı.

Arsenal daha önce aynı turda Fenerbahçe’yle eşleştiğini hatırlatan Torunoğulları, “Böyle bir şanssızlığımız var. Arsenal daha önce aynı turda Fenerbahçe’yi çekmişti. İnşallah biz Fenerbahçe’den daha iyi bir performans gösterir bir üst tura çıkmaya çalışırız. Güçlü ve deneyimli bir takım” dedi.

Kuradan Arsenal çıkması sonrasında transfer politikalarında bir değişiklik olmayacağını ifade eden Torunoğulları, “Biz zaten bu doğrultuda transfer çalışmamızı yapıyorduk” şeklinde konuştu.

Bu sözen tahminen 46 maç oynayacaklarını dile getiren Torunoğulları, “Başarılı olacağımıza gönülden inanıyorum. Beşiktaş İkinci Başkanı ve Futbol Şube Başkanı Ahmet Nur Çebi, ‘Arsenal’i istiyorum’ dedi biz de kırmadık çektik” dedi.

Beşiktaş’ın yeni transferlerinden Feyenoord karşısında hat-trick yapan Senegalli oyuncu Demba Ba’yla ilgili de Torunoğulları, “Doğru bir transfer olduğunu gösterdi. Kısa sürede takıma uyum sağladı. Demba Ba’nın karakterinin çok iyi olduğunu bildiğimiz için bizi yanıltmayacağından eminiz” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:16:40,