SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Toros Aslanı şanslı

Bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarıyla gayet canlı ve istekli görünen Toros Aslanı, müsait rakipleri yanında, usta binicisi ve kaliteli orijinalitesiyle birinciliğin en kuvvetli adayı olacaktır.

Güncellenme: 09:36, 08/08/2014
Toros Aslanı şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Bu ayakta ilk şansı EDEBEY ve TİBET ikilisine veriyorum. Çalışmalarında tatminkar görünen KABASAKAL, BRAYMIN, YALINCAN ve HABERRÜZGARI rakipleridir.

2.AYAK: Bu pist ve mesafenin başarılı isimlerinden STAVE JOBS, güzel formunu aynen devam ettiriyor. En sert rakibinin GOLDEN TOWER olmasını bekliyorum. MASAI MARA, TURKISH TREASURE ve AZURRA'ya dikkat.

3.AYAK: Form durumlarını çok beğenip birbirine hayli yakın bulduğum ÇİSİL, ERFELEK, KAPIKAYA, KOPUZ ve KEYİF isimli safkanlar kuponlara birlikte işaretlenmeli.

4.AYAK: Hayatının ilk 2 startını mükemmel bir şekilde kazanma başarısı gösteren DARİN SULTAN, etkili formuyla yine kazanmaya yakın. Fit durumlarıyla STAR OF ROCK ve SPECIAL SWORD hata kollayacaktır.

5.AYAK: Özgünhan gibi kaliteli bir aygırın soyundan gelen ve bu yarış için gerçekleştirmiş olduğu hazırlıklarında çok iyi görünen TOROS ASLANI'nın, usta binicisiyle birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

6.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran BALDAR ve titiz çalışmaları bulunan HALİSBEY en şanslı isimler. İMPARATO'un fit durumu devam ediyor. İstikrarlı DEMİRİZ de boş kilosuyla yazılmalı. Bol şanslar.

TAHMİN 4-7-6-2-8-5 4-1-9-3-8 4-8-6-1-5 3-1-5 9 9-4-5-12