SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Siyah-Beyazlılar’dan kura değerlendirmesi

Beşiktaş'ın Şampiyonlar ligi Play-Off turunda Arsenal ile eşleşmesinin ardından kulüp yöneticileri Ahmet Nur Çebi, Erdal Torunoğulları ve Mete Vardar kurayı değerlendirdi.

Güncellenme: 14:13, 08/08/2014
Siyah-Beyazlılar’dan kura değerlendirmesi

NTV Spor’a konuşan isimler Arsenal kurası hakkında şu ifadeleri kullandı:

Ahmet Nur Çebi

“Hayırlısı olsun. Futbol bu. Güçlü ve güçsüz takımlar diye bir şey yok benim kafamda. Hepsi benim için güçlü ve önemli. Takımlar içerisinde en güçlüler Arsenal ve Beşiktaş’tı. Dolayısıyla karşı karşıya gelmelerinde bir hayır vardır. Beşiktaş’ı şanslı görüyorum.”

Erdal Torunoğulları

“Zor bir eşleşme. Ancak Şampiyonlar Ligi’ne gitmek istiyorsak bu türden büyük takımlarla maç yapmak zorundayız. İnşallah iyi bir sonuç alırız ve Şampiyonlar Ligi grup çekimlerine katılırız. Gönül isterdi ki Arsenal’i çekmeyelim ama sonuçta çektik.”

Mete Vardar

“İlk turda da Feyenoord 5 takım içinde gelebilecek en güçlü takımdı. Turlar ilerleyince artık bundan sonra Şampiyonlar Ligi’ne kalıyorsun ve 5 kuvvetli takım vardı. Arsenal en kuvvetli takım gibi görünse de Beşiktaş’ın nasıl olacağı önemli. İnşallah bu turu da geçip gruplara kalmak istiyoruz. En güçlü en, çok gruplara kalan takımlar arasında olsa da Arsenal, elimizden geleni yapacacağız, ilk maç 19’unda evimizde olacak. Turu geçmek için gayret edeceğiz.”