SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: Uzun mesafelerde iyi koşular çıkarmış olan NARKOZ favorim. BOĞAZIN RÜZGARI yarış sprintinde çok iyi not aldı. GAZİ BINAJWAAD ve STARIN KIZI sağlam kartlara yazılmalı.

2.AYAK: DASARA tabela içinde bitirdiği koşuları ile göz doldurmuş bir tay. LEYLASU ve LILY PAD iyi formları ile favorinin en ciddi rakipleridir.

3.AYAK: Şu ana kadar 3 kez koşan ve beğendiğim yarışlar çıkaran NİNOŞUN OĞLU ilk şanslı tay. İNSAFSIZ, KUTUŞ BABA, GÜNDÜZÜNOĞLU ve SONDİPLOMAT sırası ile rakip olarak düşündüğüm taylar.

4.AYAK: Bursa'da 2000 çimde burada birlikte koşacağı ASLAN KRAL önünde kazanmayı başaran TOLİKOPA daha sonra koştuğu ve sevmediği İstanbul çiminde etkili olamamıştı. Ancak safkan yine sevdiği pistte koşacak ve Murat Gündüzeli ile kazanacaktır.

5.AYAK: STAR IS BORN 1500 metre çim pistte ikinci kalırken iyi bir yarış çıkardı. PRENSES GÜLŞAH ve BLACK LODI rakip olabilecek safkanlar.

6.AYAK: SCENIC SON çok hafif kilosu ile ilk şansta. KING BLACK, PAYBACK, IGLOO, KILIÇ PRENSES ve DOMINANT SON diğer şanslı atlar.

TAHMİN 2-5-8-3 4-7-8 6-2-3-1-7 3 12-7-3 9-8-2-1-4-11