SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, “İyi bir takımız ama lige hazır değiliz. İyi bir kamp süreci geçirip lige hazır hale geleceğiz” dedi.

AKSA Doğalgaz Bölge Müdürü Sertaç Uraz’ı ziyaret eden Gevrek, gazetecilere yaptığı açıklamada, Yeni Malatyaspor’un ikinci etap kamp çalışmalarını Bolu’da sürdürdüğünü belirterek, “Biz de geçtiğimiz günlerde kampı ziyaret ederek çalışmaları yerinde gördük. Takımımızın Keçiörengücü ile oynadığı hazırlık karşılaşmasını da takip ettik” diye konuştu.

Hazırlık maçlarının bir ölçü olmadığını ifade eden Gevrek, “İyi bir takımız ama lige hazır değiliz. İyi bir kamp süreci geçirip lige hazır hale geleceğiz” dedi.

Transfer çalışmalarına değinen Gevrek, “Eksik görülen mevkiler olursa o bölgelere transfer yapılabilir. Hazırlık maçlarında takımın durumuna bakacağız. Hocamızın talebi doğrultusunda bir forvet üzerinde duruyoruz. Takımdaki iki forvetimiz de çok iyi. Hocamız futbolcularımızdan memnun. Gerek duyulursa forvete transfer yapabiliriz” şeklinde konuştu.

Altyapıya önem vereceklerini dile getiren Gevrek, altyapıdan iyi oyuncular çıkararak Türk futboluna kazandırmak istediklerini söyledi.

Yayınlanma Tarihi:18:04,