SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Halilhodzic gözünü o maça çevirdi

Lige iyi başlamaları gerektiğini belirten Boşkan teknik patron, “Fenerbahçe maçı çok önemli. Çünkü rakibimizi yenersek puanın yanında güç de kazanacağız” dedi.

Güncellenme: 08:19, 08/08/2014
Halilhodzic gözünü o maça çevirdi

Trabzonspor dün hareketli saatler yaşandı. Yönetimle yaptığı görüşme sonrası 7 oyuncuyu takımdan gönderen teknik direktör Vahid Halilhodzic daha sonra futbolcularla bir toplantı yaptı. Boşnak teknik adam, ligin ikinci haftasında oynanacak Fenerbahçe maçını hedef göstererek, “O maçı kazanırsak büyük bir kapıyı açarız” diye konuştu.

Halilhodzic, “10 gün içerisinde takımla ilgili kararımızı vereceğiz. Benim en çok önem verdiğim şey, lige hazır olarak girmek. İlk hafta oynayacağımız maç önemli. O karşılaşmayı kazanmalıyız. Fenerbahçe maçı daha da önemli. Çünkü Fenerbahçe'yi yenersek puanın yanında güç de kazanacağız. Gelen oyuncuların takıma uyumunu hızlandırmalıyız. Kaleciler hariç 20 oyuncu ile çalışmak istiyorum” dedi.

BENİ KİMSEE KANDIRAMAZ

Üçüncü bir operasyonun da sinyalini veren Boşnak hoca, “Bazı oyuncular takımdan ayrı çalışabilir. Yan sahamız var, orada çalışabilirler. Kolay olmayan bir yola girdik. Sizden beklentim, her zaman sağlam ve karakterli bir oyun sergilemeniz. Kimse beni aldatamaz. Benimle konuşurken benim gözlerimin içine bakın. Çünkü ben hep sizin gözlerinize bakıyor olacağım” ifadesini kullandı.