SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de ‘kaset’ iddiası

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım'ın hocasına kızmasının asıl nedeninin yenen gollerden çok Ersun Yanal'la ilgili elindeki görüntüler olduğu öne sürüldü.

Güncellenme: 09:47, 08/08/2014
Fenerbahçe’de ‘kaset’ iddiası

İlk sezonunda şampiyonluk yaşadığı sarı-lacivertlilerde son dönemde işinden çok özel hayatı ile gündeme gelen Ersun Yanal ile ilgili F.Bahçe kulislerinde uzun süredir bir iddia konuşuluyor. Bu iddiaya göre geçtiğimiz günlerde Aziz Yıldırım’ın maç görüntüleriyle takımın futboluna tepki gösterirken, başkanın asıl kızdığı konunun Yanal’la ile ilgili elinde bulunan başka görüntüler olduğu ifade edildi.

Vatan’ın haberine göre; Takım, Topuk Yaylası Tesisleri'nde hazırlık kampında iken Ersun Yanal’ın dahil olduğu disiplinsiz davranışın tesislerin güvenlik kameralarına takıldığı bu görüntülerin de başkan Aziz Yıldırım’a ulaştırıldığı belirtildi. Başkanın asıl kızdığı konunun da bu kaset olduğuna dikkat çekildi.

YILDIRIM’DAN FEDAKÂRLIK ÇAĞRISI

Samandıra’ya geçtiğimiz günlerdeki?ziyareti ve takımla yaptığı toplantıyla dikkatleri üzerine çeken Aziz Yıldırım dün bir zirve daha gerçekleştirdi. Ancak adres bu kez kulüptü. Samandıra çalışanları, teknik heyet ve profesyonellerle yapılan toplantıda Sevilla maçından sonraki gelişmeler ve şimşeklerin Yanal üzerinde toplanması konuşuldu. Herkesi dinleyen Yıldırım ekibinden bundan sonraki süreçte birlik beraberlik için herkesten fedakârlık yapmasını istedi.