SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: Galoplarında ilgi çeken EDEBEY koşunun ilk şanslı tayı. TİBET bu yarışa çok iyi hazırlandı. BRAYMIN, KABASAKAL ve YALINCAN diğer şanslı taylar.

2.AYAK: Seri stilli AZURRA kaçıp bitirebilir. EL AZRA son çim yarışını dikkate almadığım bir isim. Bu safkanın da kilosu hafif. Formda MASAI MARA mutlak yazılmalı. GOLDEN TOWER ve STAVE JOBS kilodan etkilenmezlerse zirveyi zorlayabilirler.

3.AYAK: 2100 metre çim pistte kazanmayı başaran ÇİSİL uygun grupta ilk atım. KAPIKAYA iyi formunu koruyor. Son yarışı çok iyi olan ERFELEK kilo avantajıyla zirveyi zorlayabilir.

4.AYAK: Kum ve çim pistte birer yarış gören ve iki startında da kazanmayı başaran DARİN SULTAN mükemmel formunu koruyor ve Ahmet Çelik ile bu yarışı da kazanır.

5.AYAK: TOROS ASLANI son galobunda parmak ısırttı. Tayın hazırlıkları iyi oldu. SELDANINOĞLU ve CİHANŞAH idmanda dikkat çeken taylar ve TOROS KAPLANI'nın rakibi olacaklar.

6.AYAK: Sürprize açık bir koşu. BALDAR, DEMİRİZ, BARİYER, İMPARATOR, HALİSBEY, ANILBEY ve FARUKİ çok at yazanlarca değerlendirilmeli.

TAHMİN 4-7-2-6-8 8-7-9-1-4 4-6-8 3 9-8-1 9-12-6-5-4-7-10