SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Halilhodzic o ismi de istiyor!

Trabzonspor’un Boşnak hocası, Mitroglou’yu liste dışı bıraktı, Mevlüt Erdinç için “Siz bilirsiniz” dedi,Cezayirli santrforun mutlaka alınmasını talep etti.

Güncellenme: 07:51, 07/08/2014
Halilhodzic o ismi de istiyor!

Oscar Cardozo'yu renklerine bağlayarak transfer gündeminin ilk sırasına oturan Trabzonspor, transferde durmak bilmiyor. Teknik direktör Vahid Halilhodzic'in kadroya ikinci bir forvet istemesinin ardından çalışmalarını sürdüren bordo-mavili yönetim, Sporting Lizbon forması giyen Cezayirli golcü İslam Slimani için tekrar girişimlere başladı.

SİSTEMİN BİR PARÇASI

Boşnak teknik adamla yapılan toplantıda yöneticiler Mevlüt Erdinç ismini ortaya attı. Galatasaray'ın da transfer listesinde yer alan Türk forvetini almaları durumunda kontenjan sıkıntısı yaşanmayacağını dile getiren yöneticilere Halilhodzic, “Cardozo'yu aldık. Mevlüt'ü de alabilirsiniz ama ben mutlaka Slimani'nin transferini istiyorum” dedi.

Yüksek bonservisi nedeniyle kiralama teklifinde bulunulan Fulham'ın Yunan forveti Mitroglou'ya da onay vermeyen Halilhodzic, “Benim Cezayir Milli Takımı'nda oturttuğum bir sistem var. Slimani de bu sistemin en önemli parçası. Bu nedenle Slimani'nin alınması benim için çok önemli” deyince yönetim S.Lizbon'la tekrar temaslara başladı.