SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Günün en zor yarışı olan altılı ganyanın başlangıç ayağında ALYETİŞ, BURHANİYE, MAVİ MELEK, ŞAHENŞAH, GÖKNAZ KIZI, ÇOKKAZAN KIZI, BAŞKENTLİM ve TUŞ KİLİDİ altılı kartlarında yer almalıdır.

2.AYAK: Maiden 2 yaşlı Arapların koşusunda ATOMBOMBASI ve TEMENNİ arasında kıyasıya bir mücadele olacak. En az hata yapan Maiden'a veda eder.

3.AYAK: Son haftaların başarılı ismi TORCHY hafta içi galobunu yarışına yansıtması halinde kazanacaktır. Rakip yazmak isteyenler son yarışını beğendiğim WISH A MOON'u değerlendirebilir.

4.AYAK: Başarılı yarışlarına bir yenisini daha eklemesini beklediğim HOŞKADEM birinciliğin en güçlü adayıdır. Bu ismi tek yazmayı riskli bulanlar BORBORE ve OLGUNABİ'yi ihmal etmesinler.

5.AYAK: Bir diğer zor yarışta altılı ganyanın beşinci ayağı olup LOST RIVER, BIG FATHER, ROYAL TOZAN, BORASON, LANISTA, DIDYME ve MUSTAFA AGA altılı kartlarına ayırt edilmeden yazılmalıdır.

6.AYAK: Gördüğü yarışlar sonrası fit duruma gelen BUĞRACAN bu kez maiden'e veda edebilir. PALA TUMBUL ve ULUDAĞBEYİ en sert rakiplerdir.

TAHMİN 6-1-2-4-8-7-3-10 2-13 3 5-1-7 8-3-9-5-6-2-1 1-7-10