SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi takımlarından Nilüfer Belediyespor, geçen sezon Eczacıbaşı VitrA’da forma giyen Buse Kayacan ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Nilüfer Belediyesi Üçevler Spor Kompleksi’ndeki imza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Ali Karamık, yeni sezon için iddialı olduklarını belirterek, “Buse’nin de aramıza katılmasıyla daha iddialı bir duruma geldik. Transfer listemizde görüştüğümüz 1-2 oyuncu daha var. Eczacıbaşı’dan görüştüğümüz bir oyuncu daha var. Durumu önümüzdeki günlerde netleşecek” dedi.

Buse’nin güçlü bir oyuncu olduğunu anlatan Karamık, “Yoğun tempoya alışık. 100’ün üzerinde milli takımların çeşitli yaş gruplarında forma giydi. Başarılı olacağına inanıyorum” ifadesini kullandı.

Buse Kayacan da Nilüfer Belediyespor’a başarı için geldiğini vurgulayarak, “Üç gündür takımla çalışmalara çıkıyorum. Sıcak bir ortam var. Genç oyuncu çok, çabuk uyum sağladım. Play-off için oynayacağız. Yoğun tempoda hazırlıklarımız sürüyor” diye konuştu. Genç oyuncu imza sonrası bir süre yıldız takımın antrenmanını izledi.