SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Buğracan tek olur

Ankara çiminde 2 yarış gördükten sonra, 1200 metrelik son kum yarışındaki performansıyla göz dolduran ve başarılı bir ikincilik yapan Buğracan’ın, daha hazır gireceği bu koşuyu kazanmasını bekliyorum

Güncellenme: 09:20, 07/08/2014
Buğracan tek olur

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Denk güçlerin mücadelesine tanık olacağız. Çok iyi hazırlanan GÖKNAZ KIZI ve BURHANİYE ilk atlarım. ALYETİŞ çok iyi durumda. ÖZGÜLEN, TUŞ KİLİDİ ve MAVİ MELEK'e dikkat.

2.AYAK: Güzel formu ve üstün tecrübesiyle TEMMENNİ en iddialı isimdir. Hızlandırdığı idmanlarıyla daha iyi duruma gelen ATOMBOMBASI en sert rakibidir. BABA SAÇAN ve KOCAŞERİF de kollanmalı.

3.AYAK: Bu pist ve mesafenin başarılı isimlerinden TORCHY uygun grupta öne çıkan ilk isimdir. WISH A MOON'dan iyi bir performans bekliyorum. DELİ BEY, ONYIL ve DOĞAN MAHMUT daha sonra düşünülmeli.

4.AYAK: Form durumlarını çok beğenip birbirine hayli yakın bulduğum MOĞOLGÜLÜ, HOŞKADEM, OLGUNABİ ve BORBORE isimli taylar birlikte değerlendirilmeli.

5.AYAK: ROYAL TOZAN ve BIG FATHER yarışın önde gelen isimleridir. Geniş kupon yapanlara iyi durumlarıyla LOST RIVER ve BEST WANGO'yu da ilave etmelerini öneririm.

6.AYAK: Bugüne kadar 3 yarış gören BUĞRACAN, son yarışında ilk kez kum piste çıkmış ve oldukça başarılı bir ikincilik elde etmişti. Daha hazır gireceği bu yarışını kazanmasını bekliyorum. Bol şanslar.

TAHMİN 8-1-6-9-10-2 13-2-3-8 3-8-1-5-4 10-5-7-1 9-3-8-6 1