SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’dan şok telefon

Başkan Aziz Yıldırım, adidas'a patladı: "Formaları parça parca yolluyorsunuz Beşiktaş'a hepsini birden yollamışsınız. İmza günü var, taraftar geldiğinde her ürünü bulabilmeli."

Güncellenme: 13:38, 07/08/2014
Aziz Yıldırım’dan şok telefon

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, adidas’ı arayıp, Fenerium’a forma yetiştiremeyen tedarikçi firmayı sert bir dille eleştirdi. F.Bahçeli taraftarlar, reklamsız formalara hücum ederken, ortaya hesapta olmayan sorunlar çıktı. Feneriumlar’daki formalar, talebi karşılamaya yetmedi.  Akşam’da yer alan habere göre, başkan Yıldırım da bunun üzerine adidas’ı arayıp “Formaları parça parça yolluyorsunuz. Beşiktaş’a hepsini birden yollamışsınız” dedi.

CEVABI YETERLİ BULMADI

adidas’tan “Sizin böyle bir talebiniz olmadı. Beşiktaş böyle bir talep ile geldiği için bütün ürünleri aynı anda yolladık. Sizden de böyle bir talep gelse size de öyle yollardık” karşılığını verdi. Ancak Başkan Aziz Yıldırım, bu cevabı yeterli bulmadı ve “Forma yetiştiremiyoruz. İmza günü var, taraftar geldiğinde her ürünü bulabilmeli. Bundan sonra öyle parça parça yollamayın bize ürünleri” diyerek telefonu kapattı.

Yayınlanma Tarihi:13:37,