SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kurtçabey şanslı

Grup 1 Niğbolu Koşusu’nda elde ettiği son üçüncülüğüyle göz dolduran ve bu yarışa çok iyi bir şekilde hazırlanan Kurtçabey, dişine göre olan bu rakipleri yanında, bilinen güç ve kalitesiyle kazanmaya yakın.

Güncellenme: 08:49, 06/08/2014
Kurtçabey şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Kum pistin başarılı isimlerinden DANCO, uygun grupta en iddialı isimdir. Son yarışı ölçü alınmaması gereken BEAUGAZON ve hızlandırdığı idmanlarıyla toparlanan SON OF PEACE rakip isimler.

2.AYAK: Son uzun çim yarışında çok iyi görünen YESARİ bugün de çok şanslı. Hazır kıta ÖZGÜR BİKE en sert rakibidir. KARAGÜZEL, GÜNHAT ve ASİLKAN iyi durumlarıyla daha sonra düşünülmeli.

3.AYAK: Form durumlarını çok iyi ve birbirine hayli yakın olan ARTIC MAN ve ŞEKER AĞA başta düşünülmeli. BAŞKAN NEXIA bu aralar çok iyi durumda. FESTINA LENTE ve ONLY göz ardı edilmemeli.

4.AYAK: Çok daha sert rakipleri yanında start aldığı son yarışında çok iyi görünen KURTÇABEY, bu koşuya özenle hazırlandı. Safkanın sevdiği pistte kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran DELİ ÜNVEREN yarışın önde gelen ismidir. Formda YÖNETMEN, ekürisiyle birlikte hata affetmez. LEYDİ KIZ ve TAYLANHAN da kollanmalı.

6.AYAK: İyi hazırlanan KIRBY DRIVE sıkletine rağmen çok şanslı. Formlarını beğendiğim HEIWA IWA ve LADY BEAUTY hata affetmez. BALLINUR, KAŞEN ve PARLERA da kuponlarda bulunmalı.

TAHMİN 1-5-4 6-3-9-7-5 2-1-3-5-8 1 1-5-8-4 1-2-12-4-5-7